Cudowny garaż dla dużej rodzinny

Dziś wielu z was marzy o komfortowym garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w mroźne ranki nie trzeba skrobać szyb, bądź odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż daje całkowicie atrakcyjniejsze sposobności, dane jak:

 • przechowywanie auta w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy naszego samochodu.
 • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
  korzystne czynności obsługowe w tego typu garażu możemy zrobić samodzielnie.
 • A więc ewidentnie oszczędzamy pieniądze posiadając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw wykonamy samemu, tego rodzaju nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Jednak żeby garaż był wygodny trzeba wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są zarazem bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domku

To wspaniałe rozwiązanie. Często taki garaż mamy okazje stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i posiadamy tani i prędko wykonany taras. Powinniście tak zaprojektować domek, by wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na tego typu nasz taras. Oczywiście w danych oknach warto założyć żaluzje albo znane w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które nas zainspiruje.

Sprawdzona firma ma w ofercie:
moskitiery Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w handlu plisów, rolet, żaluzji.

13 Comments

 1. W poniedziałek też o tym słyszałem, to może być ciekawe.

 2. Ciekawe, jednakże generalnie to znam ciekawsze nowiny.

 3. We wczorajszym dniu również o tym słyszałam, to zdoła być Ciekawe.

 4. Najczęściej nie piszę postów, lecz ten napis jest niezmiernie dobry.

 5. Ciekawe, oczekuję na więcej.

 6. Nie wiem, czy to takie Ciekawe…

 7. również wpisze zapisek. Fajna stronka. Pozdrawiam

 8. Witam, myślę, że widziałem cię odwiedził mojego bloga, więc przyszedł do „odwdzięczyć”. Ja próbuje znaleźć rzeczy do zwiększenia moją stronę! Przypuszczam, że jest ok, aby korzystać z niektórych pomysłów !!

 9. Interesujące, jednakże generalnie to znam bardziej interesujące nowiny.

 10. Odjazdowy artykuł, lecz czytałem ciekawsze.

 11. Intrygująca stronka, pozdrawiam!

 12. Najczęściej nie piszę postów, lecz ten wpis jest niesłychanie dobry.

 13. Przeważnie nie piszę komentarzy, lecz ten wpis jest niesłychanie fascynujący.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*