Idealny garaż

Dzisiaj mnóstwo z nas marzy o praktycznym garażu, w jakim będziemy mieli okazję trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w mroźne poranki nie powinniśmy skrobać szyb, czy odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż daje znacznie atrakcyjniejsze sposobności, takie jak:

  • trzymanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi waszego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    korzystne czynności obsługowe w tego typu garażu mamy możliwość wykonać sami.
  • A więc ewidentnie oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież starannie, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw wykonamy indywidualnie, tego rodzaju nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się o wiele bardziej. Lecz by garaż był dobry musimy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są także bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domu

To cudowne rozwiązanie. Czasem dany garaż mamy sposobność stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i posiadamy niedrogi i prędko wykonany taras. Musicie tak zaprojektować dom jednorodzinny, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na tego typu nasz taras. Oczywiście w tego typu oknach trzeba zamontować żaluzje bądź stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec może wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Sprawdzona firma wykonuje: bramy garażowe Szczecin województwo zachodniopomorskie. Lider w sprzedaży rolet, żaluzji, plisów.

3 Comments

  1. Zapraszam na moją stronkę.

  2. W piątek też o tym słyszałem, to może być fascynujące.

  3. też wpisze zapisek. Fajna stronka. Wszystkich pozdrawiam

Leave a comment

Your email address will not be published.


*