Odczynianie klątw oraz uroków

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna nadawana do adresata podczas poprawnego obrządku magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś źle życzy i ta niechętnie życząca osoba bądź wynajęty przez nią fachowiec wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej typ, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej płaszczyzny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, słowem uwolnienia się od tego gatunku energii następujących z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, ponieważ tego modelu zachowanie może dać zaostrzenie się działania klątwy oraz szwank na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest trafnym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają przeważnie osoby, które znalazły się na znanym życiowym zakręcie i występują w obliczu rozstania z towarzyszem lub przypuszczają, iż małżonek odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak dokładnie można obrazowo sformułować magię miłosną – jako możliwość na osiągnięcie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest trafnym zwyczajem na osiągnięcie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś sztucznego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeśli go nie zdobędziemy, potrzeba zezwolić, by ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś czeka i prawdziwa miłość, która się nie zakończy, i typowe szczęście, które będzie nadziemskie w swój normalny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego obyczaju bądź zaklęcia.

Najmocniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się wielorakie niszczące przejścia: szczególne zbiegi okoliczności, sytuacje, w których ciągle ponosimy straty, także materialne jak i niematerialne, wrażenie, iż przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu zjawisk, wszelakie starania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieustannie doznajesz zawodu. Bywa, że całe lata egzystujemy w takim stanie, uznając, że tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnych celach. Jedynie zamiary mogą być odmienne i strategia przeznaczenia energii. Traktuje się więc, że jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i kombinuje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zręczność blokowania innym ludziom, natomiast nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Analiza, która wielokrotnie pozwoli na zrozumienie, czemu nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie przywilej, co z tego wyniknie dla mnie i dla pozostałych? Rzeczywiste praktykowanie magii, to zręczność rozkwitu na każdej możliwej platformie etycznej i moralnej również, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, zdarzeń, że nieskuteczne są każde przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Nasza strona urok magia miłosna zobacz koniecznie.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*