Zwiedzanie Szczecina z rodziną i przyjaciółmi

Każdy wie, że odpoczynek jest ważny. Dlatego kiedy jesteśmy blisko Szczecina trudno jest go nie zwiedzić. Jest to wspaniałe miejsce do zobaczenia przez nie tylko pary, lecz również rodziny z dziećmi. Szczecin jest wspaniały ze względu na bliskie położenie przy Morzu Bałtyckim. Szczecin sam w sobie jest cudowny ponieważ ogromną jego powierzchnię zajmują spore, czy też jakie całkowicie urozmaicają przyrodę tego przepięknego miasta. Atrakcji w Szczecinie jest bardzo dużo i na pewno każdy turysta musi zwiedzić:

 • Ogrody tematyczne które to znajdują się na ulicy Dobrzyckiej. W tej chwili jest do zwiedzenia aż 28 przeróżnych ogrodów tematycznych, a cały ten park jest w rywitalizacji. Odnajdziecie tutaj przepiękne zestawy kwiatów, jakich jest aż 6 tysięcy gatunków. Ze względu na różne typy tego rodzaju kwiatów w takim ogrodzie panuje różny klimat dlatego ogrody są podzielone na różne tematyczne jak: japońskie, francuskie, albo też śródziemnomorskie.

Kolejnym ważnym punktem do zobaczenia w mieście Szczecin jest:

 • Kolejka Wąskotorowa jaka jest wspaniałą atrakcją dla każdego wczasowicza. Jest to atrakcja jaka czynna jest od mają do września i tak naprawdę każdy ma możliwość się nią przejechać bez większych kłopotów. Kolejka może zabrać ciebie przez przepiękne lasy Pomorza Środkowego, aż nad Jezioro Rosnowskie. Będziecie mieć możliwość zwiedzić cudowne okolice, a na sam koniec wycieczki spróbować z ogniska przesmacznej kiełbaski, albo też chlebka. Wozi ona ludzi od dawna i jest lubianą atrakcją dla wielu osób. Dlatego musicie sobie na jej zwiedzenie pozwolić.

Tak naprawdę jest mnóstwo atrakcji na jakie powinniśmy sobie pozwolić będąc w Szczecinie. Warto więc bliżej poznać się z takim tematem, by rzeczywiście wybrać dla siebie właściwe atrakcje jakie pozwoliły by tobie na bliższe zapoznanie takiego miasta. Na pewno cudowną zabawą dla dzieci jest również:

 • park linowy Avana który cieszy się sporym zainteresowaniem z tego względu, że są w pobliżu lasów zielonych, jakie doskonale wprowadzają klimat. Czyste powietrze oraz zabawa szalona na pewno pozwoli tobie cieszyć się wspaniałymi atrakcjami tego miasta. Taki park czynny jest przez cały rok dlatego bez większych problemów każdy ma możliwość sobie na niego pozwolić. W takim parku linowym jednak odnajdziecie także wiele róznych atrakcji jak na przykład baseny, lub także wodospady oraz mnóstwo innych. Dlatego jest to wspaniała frajda dla całych rodzin.

Także należy liczyć się z tym, że trzeba także zwiedzić doskonałe miejsce jakim jest Park Wodny. To właśnie ten Park wodny został nie dawno oddany do użytku i jest jednym z najbardziej nowoczesnych i największych Parków będących w Szczecinie. Klientom takiego basenu proponujemy szereg atrakcji z których to bez wątpienia każdy będzie usatysfakcjonowanym. Odnajdziecie tutaj mnóstwo saun, jednak także dużo typów basenów w jakich też mogą odpoczywać dzieci, oraz dorośli. Wszelkie baseny są rozdzielone tak by każdy mógł odnaleźć dla siebie coś dobrego.

Miasto Szczecin i jest godne odwiedzenia

Odnajdziecie tutaj także baseny do nauki pływania, lub też baseny dla małych dzieci, bądź sztuczne fale, lub także mnóstwo innych rodzaj basenów do waszej dyspozycji.

Szczecin to wspaniałe miejsce które zwyczajnie trzeba zwiedzić dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiego miejsca, które z całą pewnością wam się spodoba i przypadnie do gustu. Wypoczynek w tym miejscu z całą pewnością będzie należał do udanych! Macie tutaj od groma atrakcji i zabytków dlatego nudzić się nie będziecie.

Zobacz koniecze ukroki miasta pozycjonowanie Szczecin urokliwie miasto.

|

10 Comments

 1. przydała mi się ta wiadomość. Dziękuję

 2. Hej witam wszystkich, bajerancka stronka.

 3. Zazwyczaj nie piszę komentarzy, jednak ten napis jest niesłychanie atrakcyjny.

 4. Interesujące, jednakże generalnie to znam ciekawsze nowości.

 5. W czwartek też o tym słyszałam, to może być zajmujące.

 6. Wczoraj też o tym słyszałem, to może być fascynujące.

 7. również wpisze zapisek. Fajowa stronka. Pozdrawiam

 8. Hej witam wszystkich, fajowa stronka.

 9. Ciekawe, lecz generalnie to znam ciekawsze wiadomości.

 10. Fascynująca stronka, pozdrawiam!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*